Новорічна вистава "Час бажань у Дивосвіті" для учнів пільгових категорій

24 груд. 2021
Новорічна вистава "Час бажань у Дивосвіті" для учнів пільгових категорій. Діти захоплено спостерігали за чарівними пригодами казкових героїв, раділи їх успішним пошукам країни, де втілюються заповітні мрії. Після вистави діти отримали солодкі подарунки.

23.12.2021 у Харківському муніципальному культурному центрі відбулась новорічна вистава "Час бажань у Дивосвіті" для дітей пільгових категорій ЗЗСО Київського району.

На святі були присутні Івлєв Володимир Вікторович, заступник голови адміністрації Київського району з гуманітарних та соціальних питань та Куценко Тетяна Володимирівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району.

Володимир Вікторович привітав учнів від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова. Діти захоплено спостерігали за чарівними пригодами казкових героїв, раділи їх успішним пошукам країни, де втілюються заповітні мрії.

Після свята 500 учнів Київського району з числа пільгових категорій отримали солодкі подарунки.