Участь у конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування

28 груд. 2021
23 грудня 2021 року лідери учнівського самоврядування взяли участь у конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування. Під час конференції обговорювались питання щодо реалізації Стратегії організації на 2018-2022 роки та проєктну діяльність школярів у межах реалізації Стратегії розвитку м. Харкова до 2030 року; про діяльність міського клубу юних миротворців, волонтерського об’єднання ХМОУС та реалізацію проєктів у межах співпраці з Харківською міською організацією ветеранів України; про міжнародне партнерство та діяльність Асоціації шкільних Євроклубів; про роботу шкіл розвитку лідерів на базі закладів вищої освіти, розвиток шкільних ЗМІ. Учасників конференції ознайомили з результатами проведеного дослідження стану розвитку учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти Харкова у 2021 році та активність шкільних організацій у складі ХМОУС. Листи-подяки громадських організацій миротворців за співпрацю, вагомий внесок у розвиток руху юних миротворців вручені куратору учнівського самоврядування Сиромятніковій Людмилі Миколаївні, методисту центру освітніх технологій Управління освіти, педагогу-організатору Бондаренко Софії Ігорівні та Махно Алесі, учениці 11 класу Харківської гімназії № 55. Вітаємо!!!

23 грудня 2021 року лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району №№ 9, 36, 55, 158, 134 взяли участь у конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Листи-подяки громадських організацій миротворців за співпрацю, вагомий внесок у розвиток руху юних миротворців вручені куратору учнівського самоврядування Сиромятніковій Людмилі Миколаївні, методисту центру освітніх технологій Управління освіти, педагогу-організатору Бондаренко Софії Ігорівні та Махно Алесі, учениці 11 класу Харківської гімназії № 55; педагогу-організатору Боднар Ользі Сергіївни та Вєтровій Софії, учениці 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 158.

Бажаємо лідерам учнівського самоврядування досягнень у навчанні та активному учнівському житті, а кураторам натхнення, оптимізму, здійснення всіх світлих мрій і сподівань!