Профорієнтаційна співпраця з Харківським Національним фармацевтичним університетом

24 груд. 2021
На кафедрі фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету учні 9-10 класів прослухали лекцію про флюорисценцію та барвники в десертних напоях, взаємодію з лікарськими засобами. Змогли самостійно провести досліди. На кафедрі заводської технології ліків почули розповідь про виробництво препаратів від субстанції до лікарської форми. Змогли самостійно отримати гелеву основу та шипучі таблетки.