Вітаємо призера обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

30 груд. 2021
ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було проведено в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. Вітаємо Песчанського Єгора, учня 5 класу, який посів почесне ІІІ місце та його наставника, учителя української мови та літератури Надточій Ірину Володимирівну.