Вітаємо переможців обласного етапу XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

31 груд. 2021
У грудні 2021 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, який був проведений в дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. У конкурсі взяли участь 94 учні 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти ТГ Харківської області та районів м. Харкова, які посіли перше місце в ІІ етапі. Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсу визначено 27 переможців ІІІ (обласного) етапу XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика. Серед переможців Гончарова Євгенія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 55 (ІІІ місце). Вітаємо та бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика! Щиро вітаємо учителя української мови, яка підготувала ученицю, Надуєву Наталю Леонідівну і бажаємо нових успіхів!

Вітаємо та бажаємо  перемоги на Всеукраїнському етапі XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!

Щиро вітаємо учителя української мови, яка підготувала ученицю, Надуєву Наталю Леонідівну і бажаємо  нових успіхів!