Майстер-класи вчителів, які атестуються

4 січ. 2022
Сьогодні вчителі фізичної культури, Кудрявцева Н.В., Шабельник Н.Б., провели майстер-класи для вчителів гімназії з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності в учнів на уроках фізичної культури та в позаурочний час». Під час заняття вчителям були запропоновані фізичні вправи, розминки, командні ігри, естафети тощо.

Сьогодні вчителі фізичної культури, Кудрявцева Н.В., Шабельник Н.Б., провели майстер-класи для вчителів гімназії з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності в учнів на уроках фізичної культури та в позаурочний час». До учасників майстер-класу зі вступним словом звернулась Лукаш Л.В., керівник ШМО, яка ознайомила присутніх з матеріально-технічною базою закладу та формами роботи колективу педагогів та учителів фізичної культури щодо збереження та укріплення здоров’я школярів та ознайомила з досягненнями учнів школи у спортивних змаганнях міста.

Заступник директора з виховної роботи Ушакова Наталія Вікторівна розповіла про створення безпечних умов для перебування, навчання та праці в школі; раціональну організацію виховного процесу з фізичної культури, з урахуванням вікових та гігієнічних вимог сьогодення, звернула увагу учасників заходу на актуальність теми  майстер-класу; розповіла про статистику погіршення стану здоров’я школярів України та зосередила увагу на різновидах сучасних здоров’язбережувальних технологіях та необхідність підвищення компетентності вчителів фізичної культури у цьому напряму знань.

Під час заняття вчителям були запропоновані фізичні вправи, розминки, командні ігри, естафети тощо.  Учителі опанували комплекс фізичних вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язових груп тіла.