Участь у ХХІ Міжнародній науково-практичній учнівській конференції «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ».

26 січ. 2022
26 січня 2022 року Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна проводив ХХІ Міжнародну науково-практичну учнівську конференцію «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ». В конференції взяли участь учні гімназії: Шаталов Максим (8-Б клас), Гоков Дмитро (8-В клас), Мелешко Анастасія (9-А клас), Бабаніна Арина (10-Аклас), Єрмолаєва Кіра (10-А клас), Кунченко Аріна 10-А клас), Печенізька-Ткачова Марія (10-А клас), Гончарова Євгенія (10-Б клас), Попова Олеся (10-Б клас), Туренко Іван (11-Б клас).

Попова Олеся (10-Б клас), Туренко Іван (11-Б клас).