НАГОРОДЖЕННЯ СТИПЕНДІАТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

28 січ. 2022
Харківський міський голова Ігор Терехов 26.01.2022 нагородив стипендіатів Президента України, серед яких є випускник гімназії 2021 року, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Леонід Дудко. Вітаємо!

Подяки міського голови та сертифікати на навчання від компаній-партнерів «Картки харків’янина» (курси з іноземних мов, малювання або вокалу - за вибором) отримали 18 студентів-першокурсників та п'ять школярів. Також у зустрічі взяли участь батьки талановитих молодих людей, яким вручили Листи подяки, їхні вчителі та ректори харківських університетів.

Cеред стипендіатів Президента 2021/2022 навчального року - переможці Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також випускники, які отримали найвищі сумарні результати з чотирьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання - 788, 790, 794 та 798 балів.

Після церемонії нагородження діти поділилися планами на майбутнє. Зокрема, випускник Харківської гімназії №55, студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Леонід Дудко, який посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі у секції «Кримськотатарська гуманітаристика», досліджував унікальну для МАН тему з економіки кримського ханства. Він зазначив, що переміг лише тому, що вчителі та рідні допомогли йому повірити у себе. У майбутньому хлопець мріє стати Президентом чи працювати в уряді, щоб побудувати процвітаючу та мирну Україну.