Участь у засіданні районної школи "Лідер"

31 січ. 2022
28.01.2022 у форматі ZOOM – конференції відбулось засідання школи «Лідер». Лідери учнівського самоврядування, учениці 7-Г класу Шмакова Ольга, Бердікова Тетяна, Фокіна Марія взяли участь у засіданні. Учнівська молодь вирішувала питання: «Чи може успішний лідер бути скромним?», розглядались сильні сторони «скромних» лідерів, переваги «скромності», як риси характеру в широкому сенсі. За допомогою мультимедійних презентацій методист Чепурнова О.А. разом з практичним психологом Уляницькою Н.І. переконували учнівську молодь з активною життєвою позицією в скромності, як однієї з найцінніших якостей лідера.

28.01.2022 у  форматі ZOOM – конференції відбулось засідання школи «Лідер». Учнівська молодь вирішувала: «Чи може успішний лідер бути скромним?», розглядались сильні сторони «скромних»  лідерів, переваги «скромності», як риси характеру в широкому сенсі. За допомогою мультимедійних презентацій методист Чепурнова О.А. разом з практичним психологом Уляницькою Н.І. переконували учнівську молодь з активною життєвою позицією в скромності, як однієї з найцінніших якостей лідера.