Профілактичні бесіди зі шкільним офіцером поліції

2 лют. 2022
Шкільними офіцерами поліції (Буренко О.В. та Ченським Д.Г.) були проведені профілактичні бесіди для учнів 1-х, 2-х та 3-х класів на тему: "Безпечна дорога до школи", "Дитина та незнайомець", Що робити, коли ти загубився", "Правила поведінки в автомобілі", "Правила поведінки на уроці та перервах у закладі освіти". Діти мали змогу поставити питання, які їх цікавили, обговорити ситуації на дорогах тощо.

Шкільними офіцерами поліції (Буренко О.В. та Ченським Д.Г.) були  проведені профілактичні бесіди для учнів 1-х, 2-х та 3-х класів на тему: "Безпечна дорога до школи", "Дитина та незнайомець", Що робити, коли ти загубився", "Правила поведінки в автомобілі", "Правила поведінки на уроці та перервах у закладі освіти".