Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

3 лют. 2022
На базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбулися постерний захист та наукова конференція в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Під час виступів та їх обговорення учасники постерного захисту та наукової конференції поспілкувалися з однодумцями, поділися результатами власних досліджень, отримали корисні поради досвідчених науковців. Учениця 10-А класу, Єрмолаєва Кіра, посіла ІІІ місце в секції "Археологія", Попова Олеся, учениця 10-Б класу, посіла ІІІ місце в секції "Історія України", Туренко Іван, учень 11-Б класу, посів ІІІ місце в секції "Всесвітня історія". Вітаємо наших учнів!

29 та 30 січня 2022 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбулися постерний захист та наукова конференція в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.
Протягом двох днів 282 учасники конкурсу захищали науково-дослідницькі проєкти у наукових відділеннях історії (секції «Історичне краєзнавство», «Історія України», «Всесвітня історія», «Археологія»), мовознавства (секції «Французька мова», «Іспанська мова»), технічних наук (секції «Технічні процеси та перспективні технології», «Електроніка та приладобудування», «Матеріалознавство», «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-технічна творчість та винахідництво»), літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (секції «Українська література», «Зарубіжна література», «Кримськотатарська гуманітаристика»), хімії та біології (секції «Ботаніка», «Психологія», «Загальна біологія»), екології та аграрних наук (секція «Селекція та генетика»), математики (секції «Прикладна математика», «Математика», «Математичне моделювання»), фізики і астрономії (секції «Теоретична фізика», «Експериментальна фізика», «Астрономія і астрофізика», «Аерофізика та космічні дослідження»).
Учениця 10-А класу, Єрмолаєва Кіра, посіла ІІІ місце в секції "Археологія", Попова Олеся, учениця 10-Б класу, посіла ІІІ місце в секції "Історія України", Туренко Іван, учень 11-Б класу, посів ІІІ місце в секції  "Всесвітня історія". Вітаємо наших учнів!