Міжнародний день безпечного Інтернету

8 лют. 2022
8 лютого 2022 р. учні Харківської гімназії 55, з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету, взяли участь у Safer Internet Day Challenge 2022 (програма академій Cisco та провідних університетів України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти). Учні змогли протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі;перевірити знання основних термінів з Кібербезпеки. Вчителі та учні старших класів організували в школі тренінгові заняття, майстер-класи, бесіди та змагання! Також педагогічні працівники гімназії № 55 взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. У рамках заходу реєстрували рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

8 лютого 2022 р. учні Харківської гімназії 55, з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету, взяли участь у Safer Internet Day Challenge 2022 (програма академій Cisco та провідних університетів України  за підтримки Інституту модернізації змісту освіти). Учні змогли протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі;перевірити знання основних термінів з Кібербезпеки.

Вчителі  та учні старших класів організували в школі  тренінгові заняття, майстер-класи, бесіди та змагання!