Участь в онлайн-зустрічі Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

14 лют. 2022
11 лютого учні 11-Б класу, Лідери учнівського самоврядування гімназії Скрипка Петро та Стриженко Костянтин, взяли участь в онлайн-зустрічі з представником Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві. Спілкування відбулось в рамках розробки Інтегрованої концепції просторового розвитку Київського району м.Харкова. Під час зустрічі, яка відбулась у теплій, дружній атмосфері, пройшов обмін думками щодо діяльності учнівського самоврядування.

11 лютого учні 11-Б класу Лідери учнівського самоврядування гімназії Скрипка Петро та Стриженко Костянтин взяли участь в онлайн-зустрічі з представником Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві. Спілкування відбулось в рамках розробки Інтегрованої концепції просторового розвитку Київського району м.Харкова. Під час зустрічі, яка відбулась у теплій, дружній атмосфері, пройшов обмін думками щодо діяльності учнівського самоврядування.