Участь в онлайн-марафоні "Джура" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

15 лют. 2022
У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), а також виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України 14 лютого рої гімназії, а саме "Джура молодий", що складається з учнів 10-А класу та "Крутий джура" (8 - Б клас), взяли участь у першому етапі онлайн-марафону "Джура" - вікторині "Відун". Бажаємо хлопцям та дівчатам успіху!

14 лютого рої гімназії, а саме  "Джура молодий", що складається з учнів 10-А класу та "Крутий джура" (8 - Б клас), взяли участь у першому етапі онлайн-марафону "Джура" -  вікторині "Відун". Бажаємо хлопцям та дівчатам успіху!