День єднання України в закладі освіти

16 лют. 2022
Сьогодні у школі було організовано проведення урочистої лінійки "Єднаймось заради України", тематичних годин спілкування із залученням символіки та виконанням Державного Гімну України. Учителі та учні приєдналися до перегляду трансляції освітянського телемарафону єдності «Об’єднані Україною». Лідери учнівського самоврядування закладів освіти 522 мікрорайону взяли участь у флешмобі "Стрічка єднання". Ми разом - і ми єдині!

Сьогодні у школі було організовано проведення урочистої лінійки "Єднаймось заради України", тематичних годин спілкування із залученням символіки та виконанням Державного Гімну України.  Учителі та учні приєдналися до перегляду трансляції освітянського  телемарафону єдності «Об’єднані Україною». Лідери учнівського самоврядування закладів освіти 522 мікрорайону взяли участь у флешмобі "Стрічка єднання".
Ми разом - і ми єдині!