18 лют. 2022
Сьогодні учні та учителі нашої школи долучилися до державного уроку з медіаграмотності! Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організував Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.

Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності був покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорили способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянули процеси створення новин.