22 лют. 2022
21 лютого 2022 року Україна і світ відзначають День рідної мови. У гімназії пройшли заходи щодо відзначення Дня рідної мови. Найменші здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь у проведенні брейн –рингу на знання рідної мови, лінгвістичних іграх "Мовна скарбничка", під час яких із задоволенням використовували Lego цеглинки, складали слова, знаходили слова та прислів’я про мову. У рамках цього дня проведений виховний захід для учнів 1-4 класів "Українська мова – наша мова", на якому діти переглянули відео-казки "Казка про втрачену мову", "Як народ забув свою мову". Для учнів 5-11 класів пройшли тематичні хвилинки на уроках української мови та літератури "Рідна мова солов’їна!". Було організовано перегляд відео "Походження Міжнародного дня рідної мови". У бібліотеці організована цікава тематична виставка "День рідної мови". Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ стане кращим, добрішим.

21 лютого 2022 року Україна і світ відзначають День рідної мови. У  гімназії пройшли заходи щодо відзначення Дня  рідної мови. Найменші здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь у проведенні брейн –рингу на знання рідної мови, лінгвістичних іграх "Мовна скарбничка", під час яких із задоволенням використовували Lego цеглинки, складали слова, знаходили слова та прислів’я про мову. У рамках цього дня проведений виховний захід для учнів 1-4 класів "Українська мова – наша мова", на якому  діти переглянули відео-казки "Казка про втрачену мову", "Як народ забув свою мову".
Для учнів 5-11 класів  пройшли  тематичні хвилинки на уроках рідної мови  "Рідна мова солов’їна!". Було організовано перегляд відео "Походження Міжнародного дня рідної мови".
 У бібліотеці організована цікава тематична виставка "День рідної мови".

Учні 10-А класу взяли участь у фотоквесті до Дня рідної мови - https://www.instagram.com/p/CaPcF_aIzck/?utm_medium=copy_link