Зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом України в Демократичній республіці Бразилія

21 лют. 2022
19 лютого 2022 року в Харківському Дипломатичному клубі учениця 11 - Б класу гімназії 55 ХМР ХО Махно Алеся та випускниця гімназії 55, студентка 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції НЮА ім.Я.Мудрого Накладюк Ілона, педагог гімназії 55 Бондаренко Софія Ігорівна, мали честь спілкуватися з Троненком Ростиславом Володимировичем, Надзвичайним та Повноважним послом України в Демократичній республіці Бразилія, та представниками Бразильського телебачення. Разом з учасниками Громадського Руху Миротворців ООН, колегами із ХСШ 119 ХМР ХО, Індустріального району, презентували діяльність Руху Юних миротворців Харкова. Дипломатія в дії!. З вірою в мирне сьогодення та майбутнє!

19 лютого 2022 року в Харківському Дипломатичному клубі учениця 11 - Б класу гімназії 55 ХМР ХО Махно Алеся, випускниця гімназії 55, студентка 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції НЮА ім.Я.Мудрого Накладюк Ілона, педагог гімназії 55 Бондаренко Софія, мали честь спілкуватися з Троненком Ростиславом Володимировичем, Надзвичайним та Повноважним послом України в Демократичній республіці Бразилія, та представниками Бразильського телебачення. Разом з учасниками Громадського Руху Миротворців ООН, колегами із ХСШ 119 ХМР ХО, Індустріального району, презентували діяльність Руху Юних миротворців Харкова. Дипломатія в дії!. З вірою в мирне сьогодення та майбутнє!