Районний тур міського конкурсу "Учень року-2022"

23 лют. 2022
Сьогодні учні закладу Печенізька-Ткачова Марія учениця 10-А класу (номінація - "Творча особистість") та Махно Алеся учениця 11-Б класу (номінація - "Спортсмен року") взяли участь у конкурсі. Під час конкурсного випробування учасники демонстрували ораторську майстерність, самопрезентації про свої досягнення. Журі оцінювало знання, культурний та інтелектуальний рівень розвитку претендентів. Бажаємо дівчатам перемоги!

Сьогодні учні закладу  Печенізька-Ткачова Марія учениця 10-А класу (номінація - "Творча особистість")  та Махно Алеся учениця 11-Б класу (номінація - "Спортсмен року") взяли участь у конкурсі. Під час конкурсного випробування учасники демонстрували ораторську майстерність,  самопрезентації про свої досягнення. Журі оцінювало знання, культурний та інтелектуальний рівень розвитку претендентів. Бажаємо дівчатам перемоги!