ЕСТАФЕТУ УЧАСТІ ПІДХОПИЛИ УЧНІ 5-6 КЛАСІВ

23 лист. 2012
Малі Олімпійські ігри

Естафету участі у малих Олімпійських іграх 23 листопада 2012 року підхопили учні 5-6 класів, які змагались у різноманітних естафетах, конкурсах та спортивній вікторині з історії Олімпійського руху.

Протягом двох з половиною годин в спортивному залі тривала запекла боротьба за перемогу, лунали голоси вболівальників. Хвилювалися всі: і учасники, і вболівальники, і батьки, підтримуючи свої команди.

І ось очікувані результати. У підсумку спортивних змагань перемогу здобула команда 6-В класу (класний керівник Підченко О.І.), ІІ місце посіла команда 6-Б класу (класний керівник Ходацька О.В.), ІІІ місце поділили команди 5-А (класний керівник Ушакова Н.В.) та 6-А класу (класний керівник Зеленкова І.О.).

Тож побажаємо учасникам в подальшому спортивних успіхів!