ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ

1 груд. 2012
Відбулося масштабне мистецьке свято - гала-концерт фіналістів проекту «Сузір’я талантів»

30 листопада 2012 року грандіозним гала-концертом завершився цьогорічний конкурс талантів, ще одне випробовування з честю витримали фіналісти проекту «Сузір’я талантів» організованого за ініціативою Рябініна Владислава та за підтримки депутата Харківської міської ради Бароніна Бориса Івановича.

Цьогорічний конкурс талантів не перестає дивувати: учасники не втомлюються творити й експериментувати. Нові теми, цікаві ідеї, оригінальні підходи. На сцені Харківської гімназії №55 показували свою майстерність інструменталісти, вокалісти, танцюристи, читачі. Конкурс зібрав велику кількість зірочок з різних класів, виступ яких підтримували учні класів, вчителі та батьки.

Журі було вражене прекрасним, емоційним виступом учасників. Свято було дуже видовищним. Це було справжнє шоу (професійне освітлення, звук, відеоролики як на справжній сцені). Всі учасники були удостоєні дипломів, отримали цінні подарунки від куратора проекту Бароніна Б.І. Журі відмітило професійну, якісну підготовку учнів школи. Отже результати:

• почесну нагороду – Гран-при конкурсу отримала Сліпченко Софія та колектив 7-Г класу,
  • переможцями в номінації «Танок» стали Зоря Владислава, учениця 9-А класу, та Штученко Софія, учениця 9-Г класу,
  • переможцем в номінації «Вокал» визнана Радивоненко Анастасія, учениця 4-А класу,
  • в номінації «Музичний інструмент» перемогла Михайленко Анастасія, учениця 9-Г класу.

ВІТАЄМО!!!