18 травня - День вишиванки

18 трав. 2023
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. День вишиванки щороку припадає на третій четвер травня. Зазвичай цього дня українці одягають вишиванки, які є традиційним одягом нашого народу. Так вони вшановують культурні традиції своїх предків. Сьогодні в гімназії проходить акція «Вишиванку одягаємо − Україну прославляємо». Класними керівниками 1-11 класів було проведено виховні години з учнями на теми: «Вишиванка − національна святиня», «Вишиванка − оберіг нації», «Наші обереги − вишиванки і рушники», «Вишиванки − свято української душі». Дітям було розказано про історію появи Дня вишиванки, а також цікаві факти про українську вишиванку, яка стала відомою в усьому світі.

Сьогодні в гімназії проходить акція «Вишиванку одягаємо − Україну прославляємо». Класними керівниками 1-11 класів було проведено виховні години з учнями на теми: «Вишиванка − національна святиня», «Вишиванка − оберіг нації», «Наші обереги − вишиванки і рушники», «Вишиванки − свято української душі». Дітям було розказано про історію появи Дня вишиванки, а  також цікаві факти про українську вишиванку, яка стала відомою в усьому  світі.