ФАНТАЗІЇ НА НОВОРІЧНУ ТЕМУ

3 січ. 2013
Виставка - конкурс новорічних композицій

Щороку наприкінці грудня в нашій гімназії проходить традиційна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція».

Участь у конкурсі-виставці взяли учні  1-6 класів.

Творче змагання проходило в двох номінаціях: «Новорічна композиція» і «Стилізована ялинка». Чого тут тільки не було: ялинки з тканини та кольорового паперу, з цукерок і різнобарвних атласних стрічок, ялинка-капелюх і ялинка-піраміда…

Конкурсанти перевершили самих себе - представлені роботи викликали у присутніх щире захоплення і подив.

За активну участь всі класи були нагороджені дипломами.

Проаналізувавши представлені на виставку-конкурс роботи, журі визначило переможців: Івченко Артур, учень 2-А класу («Пухнаста фантазія») та Шевченко Юлія, учениця 5-В класу («Бісерна красуня»), роботи яких було подано на  районний етап конкурсу.

За результами районного етапу Шевченко Юлія посіла ІІІ місце.

Вітаємо переможицю!

Дякуємо учням за активну участь у виставці, батькам і вчителям за підтримку та допомогу у оформленні робіт!