24 травня - День слов'янської писемності та культури

24 трав. 2023
24 травня в Україні відзначають День слов'янської писемності та культури. Цього дня також вшановують пам'ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, які були просвітниками. Вони відігравали важливу роль у становленні та розвитку слов’янського письменства і культури, були творцями кириличного алфавіту і давньослов'янської мови, яка є спільним предком слов'янських мов. Для учнів молодшої школи було проведено урок-практичне заняття «Виникнення словянської писемності. Кирило і Мефодій», під час якого діти дізналися багато цікавого про виникнення алфавіту, письменства.