Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей

31 трав. 2023
Міністерство освіти і науки України та Google Україна презентують Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей, бо безпека в інтернеті — важлива. Під час заходу, який відбудеться 1 червня о 14.30, учасники дізнаються про корисні ресурси для її забезпечення пропонує Google для освітян, дітей та батьків. Зокрема, представлять такі цікавинки: онлайн-гра Interland для засвоєння основних уроків мережевого етикету й безпеки, посібник із медіаграмотності для підлітків, що допоможе розвинути навички цифрового громадянства та впевненого поводження в Інтернеті. Зможете також познайомитися з оновленою версією сайту Навчайте, де б Ви не були. Тепер вона доповнена новими матеріалами для вчителів щодо цифрових інструментів Google та можливостей пристроїв Chromebook.

​​Міністерство освіти і науки України та Google Україна презентують Всеукраїнський онлайн-захід із безпеки до Міжнародного дня захисту дітей.
Безпека в інтернеті — важлива. Які корисні ресурси для її забезпечення пропонує Google для освітян, дітей та батьків, дізнаєтеся на заході.

Трансляція відбудеться 1 червня о 14.30 за посиланням.