Участь у майстер-класі з виготовлення іграшок

1 черв. 2023
01.06.2023 Малько Оксана Юріївна провела дистанційно майстер- клас, присвячений Дню захисту дітей, для учнів початкових класів Київського району за темою: Маленькі мандрівники. Подорож до країни Дитинства( виготовлення поробки «Повітряна куля»). Діти поринули у світ творчості, побували на віртуальній екскурсії в Харківському зоопарку та парку Горького. Під час роботи над виготовленням поробки діти отримали незабутні враження, а кульки вийшли різнокольорові та яскраві.

01.06.2023 Малько Оксана Юріївна  провела дистанційно майстер- клас, присвячений Дню захисту дітей, для учнів початкових класів Київського району за темою: Маленькі мандрівники. Подорож до країни Дитинства( виготовлення поробки «Повітряна куля»). Діти поринули у світ творчості, побували на віртуальній екскурсії в Харківському зоопарку та парку Горького. Під час роботи над виготовленням поробки діти отримали незабутні враження.