Юні Миротворці Харкова взяли участь в урочистих заходах з приводу Міжнародного дня Миротворців ООН, які відбулися в Палаці Націй у Женеві

31 трав. 2023
З 26 травня по 04 червня 2023 року учениця 10-А класу Скрипка Анастасія та Гараніч Андрій учень 5-Б класу Харківської гімназії № 55 у складі делегації Юних Миротворців взяли участь в урочистих заходах до Міжнародного дня Миротворців ООН. У Палаці Націй у Женеві зібралися делегації з різних країн світу, які доповіли про власні справи заради миру, відбулося нагородження миротворців за їхні внески в загальнолюдську справу. Під час Церемонії, що проходила в стінах та на території Палацу Націй, біля пам'ятника загиблим миротворцям ООН, почесне право носити один із головних атрибутів заходу - блакитний шолом, разом з юними миротворцями із Індії та Франції випало Скрипці Анастасії, учениці 10 класу Харківської гімназії № 55. Згідно з робочою програмою, учасники української делегації відвідали Прагу, Відень, Ліон, Париж, де мали можливість ознайомитися з пам'ятками цих славетних міст, кожне з яких має свою дивовижну історію, яка гармонійно вплетена в історію загальносвітову! Дякуємо за запрошення та гостинний прийом нашої делегації! Дякуємо за чудові екскурсії та супровід стажерам Академії ООН!

З 26.05.2023 року  по 04.06.2023 року на запрошення Президента міжнародної асоціації Миротворців ООН «Солдати миру» AISP-SPIA  Лорана Аттар-Байру, за сприяння Директорату міжнародних молодіжних програм AISP-SPIA  та  при координації керівництва Громадського Об'єднання миротворців ООН, відбулася  робоча  поїздка делегації учасників Громадського руху миротворців ООН та  юних миротворців Харкова, очолювана Сергієм Самойловим, Директором міжнародних молодіжних програм AISP-SPIA, Головою правління Громадського об'єднання миротворців ООН, до Женеви з метою участі в урочистих та пам'ятних заходах на території  Палацу Націй, у Штаб-квартирі ООН, з нагоди 21-ї річниці відзначення Міжнародного Дня миротворців ООН та 75-ї річниці початку миротворчих операцій ООН. Метою подорожі стало укріплення та налагодження відносин, обмін проєктними пропозиціями з представниками миротворчих кіл держав Європи, Азії, Африки, Американських континентів, що стали учасниками заходу. 210 делегатів від національних представництв у складі 11 делегацій, 90 студентів та учнів, юних миротворців  Франції, Індії, України.   Важливою складовою заходу стало підписання угоди та доручення до AISP-SPIA  представництва Італії та Люксембургу та знайомство і обмін досвідом між юними – творцями миру. Поїздка відбулась завдяки запрошенню Президента Міжнародної асоціації Миротворців ООН "Солдати миру" AISP/SPIA Лорана Аттар-Байру, при повній координації керівництва Громадської організації "Об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни" Сергія Самойлова та Олександра Дорошенка.