Випускники Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

15 черв. 2023
14 червня 2023 року випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Випускників особисто привітав Харківський міський голова Терехов Ігор Олександрович. Також на урочистостях були присутні голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Урочисте свято зібрало разом дружню родину Київського району: директори шкіл, вчителі, батьки, учні, які у такий нелегкий час знаходяться в незламному місті Харків. На сцені 45 випускників шкіл Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.

Урочисте свято зібрало разом дружню родину Київського району: директори шкіл, вчителі, батьки, учні, які у такий нелегкий час знаходяться в незламному місті Харків. На сцені 45 випускників шкіл Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою. Крім того, кожен випускник отримав пам’ятну медаль «Випуск міста-героя Харкова 2023 року». Приємним подарунком було музичне привітання директорів шкіл, які заспівали пісню для своїх випускників. Флешмоб батьків викликав незабутні враження у глядачів, гордість у випускників за своїх матусь. Ніжними переливами звучала мелодія шкільного вальсу. Кружляючи у танці, учні прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прикрасою свята стали пісні у виконанні заслужених артистів України Яна Костирка та Наталі Шкурко в складі дуету «NAYAVU», музично-хореографічні номери, які подарували всім гарний настрій.

Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні наміченої мети, успіхів Вам, шановні випускники 2023 року!