Порадник для вчителів шкіл «Упровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства»

26 черв. 2023
З кожним роком все більш актуальним стає питання розвитку емоційного інтелекту дітей шкільного віку. Емоційний інтелект визначається як «здатність сприймати і розуміти емоційні прояви особистості, керувати емоціями на основі інтелектуальних процесів». Фахівці Українського інституту розвитку освіти підготували порадник для вчителів шкіл «Упровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства». У посібнику висвітлено особливості розвитку емоційного інтелекту учнів загальної середньої освіти, зокрема на прикладі вступного соціально-емоційного та морального виховання, описано змістове методичне забезпечення, інформаційні ресурси та методичні засоби соціального, емоційного та морального виховання. Також посібник містить інструкції з організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти з акцентом на емоційному інтелекті, що забезпечить умови для розвитку компетентності та готовності учнів діяти відповідно до системи. Завантажити посібник можна за посиланням.

Завантажити посібник можна за посиланням.