Вітаємо найкращих випускників гімназії 2022/2023 н.р.

4 лип. 2023
Вітаємо випускників гімназії 2022/2023 н.р., які під час складання основної сесії національного мультипредметного тесту показали високі результати. З двох предметів 200 балів (українська мова, іноземна мова) отримала випускниця гімназії № 55 Гончарова Євгенія, 200 балів (математика) отримала Рибак Ольга. Ми вітаємо вчителів, які підготували цих учнів. Це вчитель української мови та літератури Єрмолаєва Галина Станіславівна, вчитель математики Скляренко Ольга Володимирівна, вчитель іноземної мови Зеленкова Ірина Олександрівна. Бажаємо випускникам та їх наставникам миру, злагоди, міцного здоров'я, творчого натхнення, подальших успіхів в усіх їх починаннях і позитиву в житті!

Вітаємо і пишаємось випускниками гімназії, які під час складання основної сесії національного мультипредметного тесту показали високі результати.

З двох предметів 200 балів (українська мова, іноземна мова) отримала випускниця гімназії № 55 Гончарова Євгенія. 200 балів з математики отримала Рибак Ольга.

Вітаємо вчителів, які підготували цих учнів.

Це вчитель української мови Єрмолаєва Галина Станіславівна, вчитель математики Скляренко Ольга Володимирівна, вчитель іноземної мови Зеленкова Ірина Олександрівна.