Виставка дитячих малюнків "Світ, у якому я хочу жити!" у Брюсселі

6 лип. 2023
26 червня 2023 року у Брюсселі, в Українському хабі громадянського суспільства "Station Europe", відбулося урочисте відкриття виставки дитячих малюнків "Світ, у якому я хочу жити!", в якому взяла участь учениця 11 класу Харківської гімназії №55 Скрипка Анастасія. Одночасно урочистості проходили в Харкові, в стінах Харківського Дипломатичного Клубу.

Метою, що об'єднала присутніх на платформах Українського хабу та Харківського дипломатичного клубу стало привернення уваги Європейського суспільства до проблеми виховання та підтримки творчого потенціалу молодого покоління на прикладі дітей України, що пережили жахливі впливи війни, але не втратили жагу до життя і бачать своє майбутнє мирним. Організаторами заходу виступили - Громадське об'єднання миротворців ООН (Харків, Україна), CSC "Les Hirondelles" (Шарлеруа, Бельгія) в партнерстві з Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С.Сковороди, під патронатом Посольства України в Королівстві Бельгія, Харківської міської ради та Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» AISP/SPIA, за сприяння Ukrainian Civil Society Hub (Брюссель, Бельгія).