Фестиваль робототехніки

21 лип. 2023
21 липня в ТРЦ «Нікольський» відбудеться фестиваль робототехніки, де відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з роботою майже чотирьох десятків роботів. На фестивалі будуть представлені десять роботів з «Lego», шість рухливих роботів, робототехніка «Mindstorms», а також столи для виготовлення роботів з «Lego». Усі бажаючі зможуть взяти участь у квесті, вікторинах та конкурсах, зіграти в го, шахи та шашки. Захід проводиться Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту спільно зі школою «Inventor», Харківською обласною федерацією шашок, Харківською обласною федерацією шахів та Харківською міською федерацією гри в Го.

21 липня відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з роботою майже чотирьох десятків роботів. На фестивалі будуть представлені десять роботів з «Lego», шість рухливих роботів, робототехніка «Mindstorms», а також столи для виготовлення роботів з «Lego». Також бажаючі зможуть взяти участь у квесті, вікторинах та конкурсах, зіграти в го, шахи та шашки.