Фестиваль роботів

25 лип. 2023
21 липня в ТРЦ «Нікольський» відбувся фестиваль робототехніки, де відвідувачі заходу змогли ознайомитися з роботою майже чотирьох десятків роботів. На фестивалі були представлені десять роботів з «Lego», шість рухливих роботів, робототехніка «Mindstorms», а також столи для виготовлення роботів з «Lego». Діти під керівництвом організаторів збирали роботів та працювали з конструкторами, брали участь у квесті, вікторинах та конкурсах, зіграли в го, шахи та шашки. Захід пройшов у теплій та дружній обстановці, діти отримали подарунки та позитивні емоції.

брали участь у квесті, вікторинах та конкурсах, зіграли в го, шахи та шашки.