28 липня - День Української Державності

28 лип. 2023
28 липня в закладі освіти до Дня Української Державності класними керівниками було проведено бесіди з учнями на теми: "Берегти єдність, разом до Перемоги!", "Україна - єдина країна", "Україна починається з тебе". З учнями переглянули тематичні відео, розповіли про цінність свята, про те, як важливо знати історію та культуру свого народу та не дозволяти іншій країні присвоювати наші історичні здобутки. Також до Дня Державності учениця нашого ліцею в місті Хмельницький відвідала захід у бібліотеці юнацтва спільно з організацією "Співдія заради дітей". Під час заходу діти плели патріотичні браслети, виготовляли брошки, робили патріотичний аквагрим, ознайомлювалися з літературою про війну для дітей.

Сьогодні, 28 липня, святкуємо одразу два свята: День Хрещення Русі та День Української Державності. У ці непрості часи війни в Україні варто знати, яке сьогодні свято. Адже український народ багатий на традиції і звичаї, саме вони формують нашу національну ідентичність. Тож продовжуємо шанувати їх, бо вони допомагають відчувати нам українську єдність і силу духу.