День Незалежності України

24 серп. 2023
Щороку 24 серпня ми відзначаємо головне свято країни - День Незалежності України. 24 серпня 2023 року Україна святкує 32-гу річницю незалежності. Про історію свята, його цікаві факти та традиції сьогодні говорили педагоги та учні закладу освіти. І хоча сьогодні багато вчителів та учнів перебувають в інших містах та країнах, цей день всіх об'єднує. Діти та дорослі з ранку обмінюються вітаннями зі святом, зустрічаючись під час онлайн спілкування. Ці бесіди, інформаційні хвилинки заряджають енергією, позитивними емоціями, допомагають висловити щиру любов до рідної України. Сьогодні учні мали змогу ознайомитися з тематичними виставками художньої літератури, фото та архівними документами, які присвячені історичним діячам та видатним етапам в історії України.

Щороку 24 серпня ми відзначаємо головне свято країни - День Незалежності України. І другий рік - в умовах війни, коли Україна знов відстоює свою свободу та право на життя.

Про історію свята, його цікаві факти та традиції сьогодні річницюговорили педагоги та учні закладу освіти. І хоча сьогодні багато вчителів та учнів перебувають в інших містах та країнах, цей день всіх об'єднує. Діти та дорослі з ранку обмінюються вітаннями зі святом, зустрічаючись під час онлайн спілкування. Ці бесіди, інформаційні хвилинки заряджають енергією, позитивними емоціями, допомагають висловити щиру любов до рідної України.