Участь у засіданні районного методичного об'єднання вчителів біології та екології.

7 вер. 2023
07 вересня 2023 року відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів біології та екології, в якому взяла участь Круковська Світлана Григорівна, учитель біології закладу освіти. Під час засідання було обговорено важливі питання щодо виявлення та подолання освітніх втрат, підвищення якості уроку та ефективності роботи з обдарованими учнями, визначено пріоритетні завдання на 2023/2024 н.р. Окрему увагу було приділено організації роботи щодо реалізації Концепції "Нова українська школа" в 5-6-х класах. Керівник методичного об'єднання запросила колег до обміну досвідом із впровадження сучасних технологій дистанційного навчання, організації дослідницької роботи учнів. Зустріч пройшла в діловому конструктивному руслі.

07 вересня 2023 року відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів біології та екології.

Зустріч пройшла в діловому конструктивному руслі.