Онлайн-зустріч учнів 10-11 класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

13 вер. 2023
Розпочався перший семестр 2023/2024 навчального року. Поновлено проведення онлайн-зустрічей учнів закладу освіти з офіцерами патрульної поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Сьогодні інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області, капітан поліції Буренко Ольга Василівна та лейтенант поліції Ченський Дмитро Геннадійович провели профілактичні заняття з учнями 10-11 класів закладу освіти. Під час бесіди були обговорені правила дорожнього руху: з якого віку настає адміністративна відповідальність, правила пішоходів, з якого віку можна виїжджати на проїзну частину, як обходити транспорт, правила поведінки на дорозі в темну пору доби (ліхтарики, світловідбиваючі стрічки, наклейки тощо). Також учні обговорили питання повітряної тривоги (укриття, правила "двох стін" тощо), мінної безпеки (на скільки метрів треба відійти від предмета, телефони 101,102 екстренних служб, небезпечні лісосмуги та водоймища тощо). Дітям нагадали про профілактику правопорушень (адміністративне та кримінальне правопорушення, паління та вживання алкогольних напоїв). Заняття проходили в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

Заняття проходили в доброзичливій атмосфері та у форматі спілкування.