Нарада керівників закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та закладів позашкільної освіти

19 вер. 2023
19 вересня 2023 року в Київському районі відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та закладів позашкільної освіти на базі центру освітніх технологій Управління освіти. На нараді були обговорені питання про затвердження мережі закладів освіти району на 2023/2024 навчальний рік; про стан забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти основними підручниками; про підготовку закладів освіти до початку опалювального сезону; про організацію роботи щодо підготовки замовлення на виготовлення документів про освіту випускниками 2023/2024 навчального року; про результати аналізу функціонування сайтів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та закладів позашкільної освіти Київського району; про нові документи в галузі повної загальної середньої освіти. За результатами наради керівники закладів освіти отримали відповідні доручення з питань, що були розглянуті.

19 вересня 2023 року у Київському районі відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та закладів позашкільної освіти на базі центру освітніх технологій Управління освіти.

На нараді були обговорені про затвердження мережі закладів освіти району на 2023/2024 навчальний рік; про стан забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти основними підручниками; про підготовку закладів освіти до початку опалювального сезону; про організацію роботи щодо підготовки замовлення на виготовлення документів про освіту випускниками 2023/2024 навчального року; про результати аналізу функціонування сайтів закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності та закладів позашкільної освіти Київського району; про нові документи в галузі повної загальної середньої освіти.