БАТЬКІВЩИНА – ТО НАЙКРАЩИЙ КРАЙ

1 лют. 2013
Конкурс «А я просто українка, україночка!»

31 січня в гімназії №55 серед учнів 2-4 класів пройшов конкурс «А я просто українка, україночка!».

Метою заходу було поглиблення знань учнів з українського фольклору та етнографії, залучення до пошукової роботи з народознавства, розвиток естетичного смаку, почуття колективізму, відповідальності, працелюбності, наполегливості у досягненні мети, розвиток творчих здібностей;  виховання любові до рідної мови та традицій нашого народу.

Кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть. Вони освячені віками. Звичаї - це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сьогоденні, а й в історичному минулому. Це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших національних справах. Звичаї і рідна мова, - це і є незнищенні характерні ознаки народу.

Кожний регіон України має свої особливості. На конкурсі кожен клас представляла українська пара, яка показувала знання народних звичаїв свого регіону України, окрім того - демонструвала загальну культуру, сміливість та винахідливість, оригінальність, національний одяг.

Свято пройшло дуже цікаво, діти підспівували та отримали велике задоволення.

Перемогу розподілити за наступними номінаціями:

1. Найщиріша українська пара – з максимальною кількістю балів

2. Найталановитіша українська пара – з найкращим творчим виступом

3. Найрозумніша українська пара – з найкращим виступом в усному конкурсі

4. Найкмітливіша українська пара – з найкращою презентацією страви.

Дякуємо учням,  класним керівникам та батькам учнів за допомогу у підготовці та проведенні заходу!