Звітно-виборча конференція районної дитячо-юнацької громадської організації «Шкільна учнівська молодь»

22 вер. 2023
21 вересня 2023 року в режимі онлайн відбулась звітно-виборча конференція районної дитячо-юнацької громадської організації «Шкільна учнівська молодь». У конференції взяли участь лідер учнівського самоврядування, учениця 11-А класу, Скрипка Анастасія та куратор учнівського самоврядування ліцею Батура Юлія Володимирівна. Заступник голови ДЮГО «ШУМ», Мінко Богдан, звітував про роботу районної організації учнівського самоврядування в 2022/2023 навчальному році. Під час конференції відбулись вибори голови ДЮГО «ШУМ» на 2023/2024 навчальний рік. Серед кандидатів цьогоріч були представники учнівського самоврядування ХЛ №№ 37, 164, 36, 16. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками онлайн-голосування, за підтримки 87% лідерів учнівського самоврядування перемогу здобув Мінко Богдан, учень 11 класу ХЛ № 36. Бажаємо переможцю креативних ідей та наснаги на нові звершення!

У конференції взяли участь лідери шкільних організацій та куратори учнівського самоврядування.

Бажаємо переможцю креативних ідей та наснаги на нові звершення!