Участь учнів 7-9 класів ліцею в комунікативному тренінгу для підлітків

21 вер. 2023
Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проводив комунікативний тренінг для підлітків. Учні 7-9 класів закладу освіти взяли участь у комунікативному тренінгу. У час повномасштабної війни багато українських школярів позбавлені повноцінного спілкування з однолітками, адже навчання відбувається в дистанційному форматі. Відсутність такої комунікації може негативно вплинути на стан та здоров’я дитини. Фахівці психологічної служби системи освіти міста Харкова спрямували свою роботу на організацію простору для підлітків, що сприятиме поліпшенню їх комунікативних навичок та покращенню емоційного стану від спілкування з однолітками.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проводив комунікативний тренінг для підлітків. Учні 7-9 класів закладу освіти взяли участь у комунікативному тренінгу.

У час повномасштабної війни багато українських школярів позбавлені повноцінного спілкування з однолітками, адже навчання відбувається у дистанційному форматі. Відсутність такої комунікації може негативно вплинути на стан та здоров’я дитини. Фахівці психологічної служби системи освіти міста Харкова спрямували свою роботу на організацію простору для підлітків, що сприятиме поліпшенню їх комунікативних навичок та покращенню емоційного стану від спілкування з однолітками.