Участь у марафоні фізкультурно-оздоровчих подій # BEACTIVE в Україні

25 вер. 2023
22-23 вересня 2023 року відбувся марафон фізкультурно-оздоровчих подій #BEACTIVE DAY в Україні. Під девізом «Будь активним! / #BEACTIVE» в закладі освіти проводилися фізичні активності із масовим залученням учнів в онлайн режимі. Діти виконували комплекс загально-розвивальних вправ, направлених на розвиток рухів м'язів, оздоровлення тощо. Учні виклали в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom свої відео та фото «Діємо для здоров’я».

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України запросили заклади загальної середньої освіти долучитися до Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій #BEACTIVE, який відбувається на підтримку Європейського тижня спорту. Організатором марафону є ГО UkraineActive за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».