З Днем захисників і захисниць України!

29 вер. 2023
Вітаємо з чудовим святом – Днем захисників і захисниць України! Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов'язок. До Дня захисників і захисниць України учні ліцею активно брали участь в акції "Героям сучасності", робили поробки та писали листи подяки. Були організовані святкові зустрічі із захисниками, передано обереги та вітальні листівки воїнам. Класними керівниками проведено виховні години, уроки-мужності «Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини», під час яких учнів було познайомлено з історією свята та хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну. Також учні підготували святкове відеопривітання. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни. Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і Перемоги! Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці, за можливість жити й працювати під мирним небом!