Практичні психологи та соціальні педагоги шкіл району взяли участь у вебінарі на тему «Підтримка дітей і дорослих у стресових станах: антистресовий гід»

28 вер. 2023
28 вересня 2023 року за ініціативи швейцарсько-українського проєкту DECIDE в межах проєкту «Стаємо сильнішими разом!», що покликаний допомогти дітям, які постраждали від війни, відбувся вебінар на тему «Підтримка дітей і дорослих у стресових станах: антистресовий гід», який провела Олена Солнцева, експертка проєкту DECIDE. У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Київського району, які обговорювали, як війна впливає на психіку людини, як психологічний феномен стресу вливає на психічну організацію дитини та дорослої людини, шукали шляхи збереження внутрішної стабільності та підвищення рівня стійкості до переживання наслідків стресу

У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Київського району, які обговорювали, як війна впливає на психіку людини, як психологічний феномен стресу вливає на психічну організацію дитини та дорослої людини, шукали шляхи збереження внутрішної стабільності та підвищення рівня стійкості до переживання наслідків стресу.