Участь учнів ліцею в благодійних акціях до Дня захисників і захисниць України

2 жовт. 2023
З 18 по 28 вересня у закладі освіти з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України відбулася благодійна акція «Діти Київського району - військовослужбовцям». Було зібрано та передано подарункові набори (солодощі, каву, чай, засоби особистої гігієни тощо) до військових частин ( 3-тя окрема штурмова бригада, в/ч Т0330 ДССТ, в/ч А0536), польового шпиталю тощо. Також передано обереги і дитячі малюнки з привітаннями та побажаннями миру і віри в нашу Перемогу. Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам ліцею за підтримку та участь в акції. Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!

Традиційно, напередодні Дня захисників і захисниць України, заклад освіти взяв участь в акції "Діти Київського району - військовослужбовцям". Ми привітали військових, висловили нашим захисникам свою повагу й вдячність. Було зібрано солодощі, каву, чай, засоби особистої гігієни тощо, а також передано обереги і дитячі малюнки з привітаннями та побажаннями миру і віри в нашу Перемогу. Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам школи за підтримку та участь в акції. Дякуємо за співпрацю! Все буде Україна!