Учителі ліцею взяли участь у всеукраїнському тренінгу «Безпека дітей в інтернеті: інструменти та поради для вчителів»

11 жовт. 2023
10 жовтня 2023 року Міністерством освіти і науки України в межах співпраці з Google було проведено тренінг «Безпека дітей в інтернеті: інструменти та поради для вчителів». Учителі ліцею взяли участь у тренінгу та мали змогу познайомитись з цікавими матеріалами, такими, як: особливості програми Google «Безпека дітей в інтернеті», алгоритмом використання інструментів програми в освітньому процесі, практичними порадами від тренера Google for Education, виконали інтерактивну вправу для закріплення здобутих знань та стали учасниками сесії «питання-відповідь» із тренером у прямому ефірі.

Учителі ліцею взяли  участь у тренінгу та мали змогу познайомитись з цікавими матеріалами, такими, як: особливості програми Google «Безпека дітей в інтернеті», алгоритмом використання інструментів програми в освітньому процесі, практичними порадами від тренера Google for Education, виконали інтерактивну вправу для закріплення здобутих знань та стали учасниками сесії «питання-відповідь» із тренером у прямому ефірі.

Захід був дуже корисним і цікавим для подальшого використання інформаційних технологій у педагогічній діяльності.