Участь в онлайн-заході «Практичні методи роботи з учасниками освітнього процесу у ЗЗСО з питань профілактики кібербулінгу в сучасному світі»

10 жовт. 2023
На виконання наказу Управління освіти від 28.08.2023 року № 53 "Про затвердження плану заходів щодо попередження проявів булінгу в учнівському середовищі у 2023/2024 навчальному році» та в рамках відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу 10 жовтня 2023 року методистом центру освітніх технологій Управління освіти Власенко Ю.О. та соціальним педагогом ХЛ № 16 Крохмаль В.М. було організовано онлайн-захід на тему «Практичні методи роботи з учасниками освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти з питань профілактики кібербулінгу в сучасному світі». У ході заходу учасники активізували знання щодо профілактики булінгу в освітньому середовищі та ознайомились з новими методами роботи з даного питання.