Виставка малюнків "Яким я бачу символ Дня захисників та захисниць України"

12 жовт. 2023
До 10 жовтня включно діяла онлайн-виставка малюнків «Яким я бачу символ Дня захисників і захисниць України». Учням пропонувалось придумати та зобразити символ Дня захисників і захисниць України. Учні нашого ліцею взяли активну участь та представили свої роботи на цю тематику. Таким чином, ми нагадуємо всім, яким важливим є День захисників та захисниць України. Ми маємо памʼятати, завдяки кому ми сьогодні в тилу можемо навчатися, працювати, реалізовувати різні проєкти та врешті вільно жити на своїй землі. Захисники й захисниці – це люди, українці, які обрали присвятити своє життя захисту нашої держави, а часто — навіть його віддати. Таке рішення заслуговує на нашу пошану та вдячність!