Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовт. 2023
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. У цей день з учнями 9-11 класів було обговорено цю проблему, яка є найжахливішим злочином у сучасному світі. Учні дізнались про причини та наслідки, які можуть бути при необачній, безвідповідальній та довірливій поведінці людей, про види торгівлі людьми, про безпечні моделі поведінки.

У цей день з учнями старших класів було обговорено цю проблему, яка є найжахливішим злочином у сучасному світі. Учні дізнались  про причини та наслідки, які можуть бути при необачній, безвідповідальній та довірливій поведінці людей, про види торгівлі людьми, про безпечні моделі поведінки.