Ура! Канікули! Лекційні заняття в Метрошколі

24 жовт. 2023
24.10.2023 року були проведені лекційні заняття для учнів 7-8 та 9-11 класів закладів освіти Київського району. Національний фармацевтичний університет ПРОЄКТ «МЕТРОШКОЛА» запропонував здобувачам освіти такі теми лекцій: 1) Готуємо крем косметичний власними руками (лектор - Людмила Петровська); 2) Енергетичні напої: наскільки вистачить енергії? (лектор - Ольга Головченко); 3) Особливості виготовлення жувальних пастилок типу «Ведмежуйки» (лектор - Катерина Семченко). Час промайнув швидко та цікаво. Учні дізналися багато нового та корисного для себе.

24.10.2023 року  були проведені лекційні заняття для учнів 7-8 та 9-11 класів закладів освіти Київського району. Національний фармацевтичний університет ПРОЄКТ «МЕТРОШКОЛА» запропонував здобувачам освіти такі теми лекцій:
1) Готуємо крем косметичний власними руками (лектор - Людмила Петровська);
2) Енергетичні напої: наскільки вистачить енергії? (лектор - Ольга Головченко);